Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą poprzez numer telefonu do naszego specjalisty, lub poprzez formularz kontaktowy poniżej (kontakt telefoniczny w praktyce znacznie przyśpieszy odpowiedź na zapytania i ewentualne wykonanie usługi).

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

Gwarantujemy fachową i możliwie szybką odpowiedź na każde pytanie! Air Home Systems Mateusz Szczepanik ul. Zawiła 65E; 30-390 Kraków tel. 502 056 412 biuro@ahs-krakow.pl  

  Imię i nazwisko (wymagany)

  Adres email (wymagany)

  Numer telefonu (wymagany)

  Temat

  Załącz plik (PDF)

  Treść wiadomości

  Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informuję, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Firma Air Home Systems Mateusz Szczepanik z siedzibą w Krakowie (30-390), ul. Zawiła, lok. 65E.

  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizowania usług jakie oferuje firma i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podstawą prawną przetwarzania danych jest zgoda.

  3. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody lub do czasu zakończenia realizacji usługi.

  4. Dostęp do danych osobowych będzie przysługiwał wyłącznie upoważnionym pracownikom na czas realizacji usługi jeśli to konieczne (np. dojazd do klienta i montaż urządzenia).

  5. Przysługują Pani/Panu żądanie dostępu do danych osobowych oraz poprawianie danych
  osobowych. Ponadto przysługuje Pani/Panu prawo usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

  6. Ponieważ podstawą przetwarzania danych jest wyrażona przez Panią/Pana zgoda, informujemy, że zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie.

  7. Przysługuje Pani/Panu skarga do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych
  Osobowych.

  © 2015 AHS Kraków. Wszelkie prawa zastrzeżone.