Klimatyzatory Daikin

Klimatyzatory Daikin to zdecydowanie najwyższa półka spośród wszystkich urządzeń producentów klimatyzatorów na świecie. Urządzenia Daikin to niezawodność pracy i najnowsze technologie ubrane w ponadczasowy, nowoczesny design.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy  promocję na wybrane klimatyzatory Daikin, które wraz z montażem można zakupić u nas w nieosiągalnych na rynku cenach.

Pełny Cennik klimatyzatorów Daikin 2019 dostępny będzie do pobrania już wkrótce. Jeśli tylko jesteś zainteresowany dowolnym klimatyzatorem Daikin – zadzwoń do nas – na pewno przygotujemy dla Ciebie zadowalającą ofertę!

Zachęcamy również do pobrania Broszury: korzyści z systemów Daikin Bluevolution

W aktualnej promocji oferujemy podstawowy model klimatyzatorów Daikin:

Zestaw klimatyzacyjny z serii FTX Daikin o mocy chłodniczej 2,5 kW oraz 3,3 kW 

klimatyzacja daikin kraków euro easy

Nie czekaj – zadzwoń i zamów bezpłatną, niezobowiązującą wycenę w dogodnym dla Ciebie terminie – 502 056 412!

Powyższy zestaw to najprostsza propozycja firmy Daikin, niepozbawiona jednak pożądanych przez większość klientów funkcji. Klimatyzatory Daikin mają możliwość pracy w trybie ekonomicznym, nocnym czy też w trybie samej tylko wentylacji. Możliwość uruchomienia trybu pracy pełnej mocy, czyli szybkiego chłodzenia, w które klimatyzator został wyposażony z pewnością jest już standardem. Natomiast w przypadku klimatyzatora Daikin wyróżnia go szczególnie cicha praca (nominalnie do 19 dBA, na poziomie szeptu) co jest cechą lepszą niż w przypadku niektórych wyższych modeli.

Proponujemy także zestaw znacznie bardziej zaawansowany technologicznie i zachwycający swoją stylizacją:

Zestaw klimatyzacyjny FTXJ Daikin Emura (biały) o mocy chłodniczej 2,5 kW

klimatyzacja daikin kraków emura

A także klimatyzator Daikin Emura o większej mocy chłodniczej 3,5 kW

Nie czekaj – zadzwoń i zamów bezpłatną, niezobowiązującą wycenę w dogodnym dla Ciebie terminie – 502 056 412!

Klimatyzator Daikin Emura to klasa sama w sobie. Oprócz doskonałego intrygującego wyglądu posiada on szereg ciekawych funkcji. Np. dwu-obszarowy czujnik inteligentnego oka wykrywa ruch człowieka i kieruje strumień powietrza w taki sposób, aby nie narażać osób w pomieszczeniu na przeziębienie związane z zimnym nadmuchem. Jeżeli urządzenie nie wykryje obecności człowieka w czasie 20 minut automatycznie przejdzie w tryb ekonomiczny oszczędzając prąd i pieniądze. Dodatkowym udogodnieniem będzie z pewnością możliwość kontrolowania temperatury w domu poprzez swój telefon. Klimatyzator Daikin Emura bowiem ma możliwość komunikacji z domowym routerem wi-fi i zdalnego sterowania. Zresztą zobaczcie sami:

W naszej ofercie dostępne są także pozostałe klimatyzatory Daikin, w tym modele typu split , a także klimatyzatory typu multisplit, kanałowe, kasetonowe i podsufitowe. W celu skorzystania z oferty, prosimy o przesłanie zapytania lub kontakt telefoniczny pod numerem 502 056 412.

Udostępniamy Państwu również katalog zaawansowanych klimatyzatorów Daikin w systemie VRV.

Promocja trwa do wyczerpania stanów magazynowych.

PROGRAM PRZEGLĄD + (PIERWSZY PRZEGLĄD GRATIS) – *jeśli zrealizujesz przegląd w czasie pół roku od instalacji, np. zaraz po pierwszym sezonie.

Jeżeli zdecydują się Państwo na zakup i montaż klimatyzacji w naszej firmie w okresie promocyjnym i zamieszczą Państwo opinię na temat naszej firmy i wykonanej usługi w Google, to pierwszy przegląd po sezonie zrobimy dla Państwa całkowicie bezpłatnie. Daje to dodatkowe 150zł netto oszczędności.

Zapraszam do skorzystania z promocji!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

© 2015 AHS Kraków. Wszelkie prawa zastrzeżone.