Klimatyzatory LG

W promocji wiosennej oferujemy klimatyzatory na bardzo korzystnych warunkach. Niektóre z nich można kupić nawet o 50% taniej. Szczegóły techniczne dotyczące urządzeń i ceny katalogowe można sprawdzić w Cenniku klimatyzatorów LG na rok 2022.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z promocji na klimatyzatory LG poniżej:

Promocja klimatyzatorów marki LG obejmuje większość dostępnych urządzeń, kompletów jednostek wewnętrznych z zewnętrznymi:

Zestaw klimatyzacyjny LG Standard 2 (S09ET) o mocy 2,5 kW z montażem w cenie od 4290 zł !* 

klimatyzator lg standard plus

Nie czekaj – zadzwoń i zamów bezpłatną, niezobowiązującą wycenę w dogodnym dla Ciebie terminie – 502 056 412!

A także LG Standard 2 (S12ET) o mocy 3,5 kW z montażem w cenie od 4450 zł !*

pobierz kartę katalogową LG Standard 2

*Klienci indywidualni powinni doliczyć do tej kwoty 8% podatku VAT, Klienci biznesowi 23% VAT.

Zadzwoń i zapytaj o zestaw klimatyzacji dla Ciebie. Zadzwoń do nas – umówimy się na bezpłatną wycenę, dzięki której dobierzemy idealną klimatyzację dla Ciebie.

W naszej ofercie dostępne są także pozostałe klimatyzatory lg, w tym modele typu split, a także klimatyzatory typu multisplit, kanałowe, kasetonowe i podsufitowe jeżeli są tylko dostępne. W celu skorzystania z oferty promocyjnej, prosimy o przesłanie zapytania lub kontakt telefoniczny pod numerem 502 056 412.

PROGRAM PRZEGLĄD + (PIERWSZY PRZEGLĄD GRATIS) – *jeśli zrealizujesz przegląd w czasie pół roku od instalacji, np. zaraz po pierwszym sezonie.

Jeżeli zdecydują się Państwo na zakup i montaż klimatyzacji w naszej firmie w okresie promocyjnym i zamieszczą Państwo opinię na temat naszej firmy i wykonanej usługi w Google, to pierwszy przegląd po sezonie zrobimy dla Państwa całkowicie bezpłatnie. Daje to dodatkowe 150zł netto oszczędności.

Promocja trwa do wyczerpania stanów magazynowych – zapraszamy!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

© 2015 AHS Kraków. Wszelkie prawa zastrzeżone.