Klimatyzatory LG

W promocji wiosennej oferujemy klimatyzatory na bardzo korzystnych warunkach. Niektóre z nich można kupić nawet o 50% taniej. Szczegóły techniczne dotyczące urządzeń i ceny katalogowe można sprawdzić w Cenniku klimatyzatorów LG na rok 2020.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z promocji na klimatyzatory LG poniżej:

Promocja klimatyzatorów marki LG obejmuje większość dostępnych urządzeń, kompletów jednostek wewnętrznych z zewnętrznymi:

Standard Plus – zestawy klimatyzacyjne o mocy chłodniczej 2,5kW; 3,5kW;  (dostępne także modele o większej mocy)

klimatyzatory lg kraków Standard Inverter V

Model PC09SQ – 2,5kW
Cena katalogowa kompletu brutto: 4920 zł
Cena promocyjna brutto z 23% VAT: 3198 zł
Cena promocyjna brutto z 8%* VAT: 2808 

Model PC12SQ – 3,5kW
Cena katalogowa kompletu brutto: 5166 zł
Cena promocyjna brutto z 23% VAT: 3358 zł
Cena promocyjna brutto z 8%* VAT: 2948 zł

*UWAGA: Zakup z obniżoną stawką VAT jest możliwy wyłącznie jeżeli klimatyzator kupowany jest przez osobę fizyczną, wraz z usługą montażu – płatną osobno. Wyślij zapytanie o cenę montażu lub zadzwoń 502 056 412 !

W naszej ofercie dostępne są także pozostałe klimatyzatory lg, w tym modele typu split, a także klimatyzatory typu multisplit, kanałowe, kasetonowe i podsufitowe jeżeli są tylko dostępne. W celu skorzystania z oferty promocyjnej, prosimy o przesłanie zapytania lub kontakt telefoniczny pod numerem 502 056 412.

PROGRAM PRZEGLĄD + (PIERWSZY PRZEGLĄD GRATIS)

Jeżeli zdecydują się Państwo na zakup i montaż klimatyzacji w naszej firmie w okresie promocyjnym i zamieszczą Państwo opinię na temat naszej firmy i wykonanej usługi w Google, to pierwszy przegląd po sezonie zrobimy dla Państwa całkowicie bezpłatnie. Daje to dodatkowe 150zł netto oszczędności.

Promocja trwa do wyczerpania stanów magazynowych – zapraszamy!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Kliknij i oceń tę stronę
[Wszystkich: 0 Average: 0]

© 2015 AHS Kraków. Wszelkie prawa zastrzeżone.