Klimatyzatory LG

W promocji wiosennej oferujemy klimatyzatory na bardzo korzystnych warunkach. Niektóre z nich można kupić nawet o 50% taniej. Szczegóły techniczne dotyczące urządzeń i ceny katalogowe można sprawdzić w Cenniku klimatyzatorów LG na rok 2021.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z promocji na klimatyzatory LG poniżej:

Promocja klimatyzatorów marki LG obejmuje większość dostępnych urządzeń, kompletów jednostek wewnętrznych z zewnętrznymi:

Standard Plus – zestawy klimatyzacyjne o mocy chłodniczej 2,5kW; 3,5kW;  (dostępne także modele o większej mocy)

klimatyzatory lg kraków Standard Inverter V

Model PC09SQ – 2,5kW
Cena katalogowa kompletu brutto (bez montażu):  4120 zł netto
Nasza cena promocyjna z montażem:  3761 zł netto

Model PC12SQ – 3,5kW
Cena katalogowa kompletu brutto (bez montażu): 4320 zł netto
Nasza cena promocyjna z montażem: 3895 zł netto

*UWAGA: Dodatkowe oszczędności – istnieje możliwość zakupu klimatyzacji z obniżoną stawką VAT  (8%) – jest on możliwy wyłącznie jeżeli klimatyzator kupowany jest przez osobę fizyczną, wraz z usługą montażu. Wyślij zapytanie o cenę montażu lub zadzwoń 502 056 412 !

W naszej ofercie dostępne są także pozostałe klimatyzatory lg, w tym modele typu split, a także klimatyzatory typu multisplit, kanałowe, kasetonowe i podsufitowe jeżeli są tylko dostępne. W celu skorzystania z oferty promocyjnej, prosimy o przesłanie zapytania lub kontakt telefoniczny pod numerem 502 056 412.

PROGRAM PRZEGLĄD + (PIERWSZY PRZEGLĄD GRATIS) – *jeśli zrealizujesz przegląd w czasie pół roku od instalacji, np. zaraz po pierwszym sezonie.

Jeżeli zdecydują się Państwo na zakup i montaż klimatyzacji w naszej firmie w okresie promocyjnym i zamieszczą Państwo opinię na temat naszej firmy i wykonanej usługi w Google, to pierwszy przegląd po sezonie zrobimy dla Państwa całkowicie bezpłatnie. Daje to dodatkowe 150zł netto oszczędności.

Promocja trwa do wyczerpania stanów magazynowych – zapraszamy!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Kliknij i oceń tę stronę
[Wszystkich: 0 Average: 0]

© 2015 AHS Kraków. Wszelkie prawa zastrzeżone.