Klimatyzatory Samsung

W chwili obecnej dla naszych Klientów wybrane klimatyzatory Samsung proponujemy w doskonałych promocyjnych cenach:

Zestaw klimatyzacji Samsung Wind-Free COMFORT o mocy chłodniczej 2,5 kW z montażem w cenie od 4830 zł !*

samsung wind free comfort

A także identycznie wzorowany Samsung Wind-Free COMFORT o większej mocy chłodniczej 3,5 kW z montażem w cenie od 5190 zł !*

Zadzwoń i zamów bezpłatną, niezobowiązującą wycenę w dogodnym dla Ciebie terminie – 502 056 412!

*Klienci indywidualni powinni doliczyć do tej kwoty 8% podatku VAT, Klienci biznesowi 23% VAT.

 

PROGRAM PRZEGLĄD+ (PIERWSZY PRZEGLĄD GRATIS) – *jeśli zrealizujesz przegląd w czasie pół roku od instalacji, np. zaraz po pierwszym sezonie.

Jeżeli zdecydują się Państwo na zakup i montaż klimatyzacji w naszej firmie w okresie promocyjnym i zamieszczą Państwo opinię na temat naszej firmy i wykonanej usługi w Google, to pierwszy przegląd po sezonie zrobimy dla Państwa całkowicie bezpłatnie. Daje to dodatkowe 150zł netto oszczędności.

klimatyzatory samsung kraków 01

Klimatyzatory Samsung Kraków

W 2014 roku firma Samsung całkowicie odmieniła oblicze swoich klimatyzatorów oferując na rynek całkowicie nową linię klimatyzatorów ulepszonych zarówno pod względem wyglądu jak i parametrów technicznych. Rok 2016 nie przyniósł już tak widocznych zmian – wygląd jednostek pozostaje taki sam jak w roku poprzednim, zmieniły się jednak katalogowe ceny urządzeń. Niebawem na rynek Polski trafią nowe zestawy klimatyzatorów Samsung, zmienią się również ich ceny – wtedy też zaktualizujemy ofertę. Na chwilę obecną oferujemy Państwu pełną gamę  modeli klimatyzatorów Samsung dostępnych na rynku w doskonałych promocyjnych cenach. Wszelkie informacje dotyczące urządzeń, w tym parametry techniczne i opis zastosowanych technologii w wybranych modelach mogą Państwo znaleźć w katalogu do pobrania Katalog klimatyzatorów Samsung 2018 natomiast ceny katalogowe urządzeń dostępne są w Cenniku klimatyzatorów Samsung 2022. Jeżeli interesuje Państwa jakiekolwiek klimatyzatory Samsung, których nie ma w ofercie prosimy o przesłanie zapytania – wycenimy je dla Państwa.

klimatyzatory samsung kraków 02

Wyślij poprzez formularz zapytanie o koszt zakupu wraz z montażem lub zadzwoń 502 056 412 na bezpłatną wycenę możemy podjechać do Państwa nawet następnego dnia!

W naszej ofercie dostępne są także pozostałe klimatyzatory Samsung także o większej mocy, w tym modele typu split, a także klimatyzatory typu multisplit, kanałowe, kasetonowe i podsufitowe.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

© 2015 AHS Kraków. Wszelkie prawa zastrzeżone.